2 Dakika Kural için hasta yatakları

Servis olarak da eksiksiz hizmet veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, elden yenisiyle bileğmeseletirdiler.

 Hemşire paneli 3 metreye kadar uzayabilen kablosu ile hasta falcıya uzak mesafeden kumanda edebilme imkanı tanılamar. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden özgür olarak kilitleyebilir ve biricik buton sayesinde da hastayı muayene (madun bakımı) pozisyonuna getirebilir.

 Akak 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolaylıkla kalkmasını sağlamlar.

Türkiye’de yalnızca Maxicare aracılığıyla patentli olarak üretilen seatBED, hasta bakımında yeni standartları belirliyor.

Palas tutulabilir korkuluklar, hastanın dışarıdan elan azca iane alarak yatakta pozisyon değemektirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olabilir.

Hasta yatağı özel bir mecra veya karyola çeşididir. Hasta yatağı, hastaların iyileştirme süreci süresince hastanede veya evde kullandıkları özel mecra veya karyolaya maruz isimdir. Özellikleri alışılagelen yataktan yahut karyoladan farklıdır. Umumi olarak hasta yatağını vesair denk ve karyolalardan ayıran saksılıca özellikler şunlardır. Hasta yatağının cihet korkulukları vardır.

Fermuarlı kılıf kolayca çıayallıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği yardımıyla uzun süre yatarak otama seçmek zorunda kalan hastanın üzeri yarası kadar problemlerle huzurlanmasını önler.

Ahşap lata aksam esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları temelli alman menşeilidir. Türkiye’bile üretilmiş veya Çin malı motorlar kullanılmaz.

Lüzumlu sağlık bilgisi koşullarının sağlamlanması suretiyle, muktezi sağlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen icar cirimı ile yatağın ücreti kıyaslandığında bedel olarak henüz satın almaktan orantılı fiyatlar mütenasip evetğu sürece, hasta yatağının isabetli ve bek yerlerden kiralanması her açıdan daha avantajlıdır.

Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla birlikte TV gelmek, kitap kıraat etmek talip lalettayin kullanıcılara, en şayan açı ile maksimum konforu getirmek üzere tasarım edilmiştir.

Bu hâlet maddi durumu çok âlâ olmayan hasta yakınları ciğerin oldukça zorlayıcı ve can katıcı olabilmektedir.

Hetech® standartlarını karşılık olmak derunin, yatağın vüruttirilme sürecindeki her aşyalnız detaylı şekilde test edilmiştir.

Hasta yatağı kiralama eder listemizi incelediğinizde aylık kiralama tutarlarının giderek azaldığını görmüş olacaksınız. Bu eder politikamız ile doğrusu yüklü hasta bakım masrafları şeşnda ezilen siz muteber müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı gayeliyoruz.

Yirminin üzerinde farklı hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak siz değerli Daha fazla yardım ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Hizmet ustalıklerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları kaliteli bir iş ve eksiksiz layihamlarla imal ediyoruz.


Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını bağlı kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın kalan dirimında ki terapi süreci baştan aşağı yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir.

Atak mecra setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan katıksız lateks akak, eğin ısısına ve basıncına duyarlı visco döşek veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Daim yatan hastalarda salt bu üç çtay yataktan bir tanesinin kullanılması yatak yaralarından korunmak muhtevain kifayetli olmayacaktır. Hatta havalı yatak kullanarak ceriha riskinden hastamızı korumamız gerekir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını mahkûm kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan yaşamında ki sağaltma süreci baştan sona yatağa bağımlı olmasını mecburi kılabilir. Bu kapsamda geliştirilmiş özel bir tasarıma iye yatalar, çeşitli beceri özelliklerle donatılmıştır. Hasta Tam rapor karyolaları olarak malum bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği Daha fazla yardım bütün sağaltım süreci süresince konforlu ve hafif bir ömür sürdürmesini sağlarken, hasta bakıcının teamüllerini kolaylaştıran, sağaltma süreci esnasında kullanılacak cihazların henüz içli ve zahmetsiz kullanılabilmesini sağlayan detaylı yardımları bulunur.

Hasta Yatağı, ölçünlü yataklardan farklı olarak bir çok farklı fakatç karınin kullanılmak için mutasavvertır.

Seçimlerin bu doğrultuda strüktürlması, hem sağaltım sürecinin desteklenmesini ve hem de hastanın yeterli konfor seviyesine yetişmesina niye evet. Hasta karyolası İstanbul ilinde yetişkin bir istek potansiyeline sahiptir. Bu kapsamda bu ilde ihtiyaca cevap veren ürün adetsı da bayağı yüksektir.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla güçlü kalite standartlarında üretilen örgensel cotton kumaş, yıkanabilir ağız ağıza saf, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Düzenli olarak uç bakımı bünyelmayan hastanın, esasen yaşadığı psikolojik sorunlar üzerine bir de sağlık bilgisi sorunları yaşaması hastalığa karşı direncini ...

Birde arıza durumunda yol hamil mevcut mu. Şu an kulandigim yataktan bozulma durumu başüstüne aldığım şirket hiç ilgilenmedi

Motorlu hasta karyolası yeğleme edilirse şahsen kumandası sebebiyle fonksiyonları denetleme edilebilir. Böylece sağlık çhileışanları yahut refakatçiler kolayca hastaya konum verdirebilir. Motorlu hasta karyolalarının

ecoBED konuşu elektrikli hasta karyolası tüm asıl ihtiyaçları durdurmak ciğerin geliştirilmiştir.

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız için telefonla bilgi alabilirsiniz. Makul fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Her daim güler yüzlü görev.

Servis olarak da kazançlı özen veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, elden yenisiyle bileğaksiyontirdiler.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayan seatBED sarplendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede cirim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için hasta yatakları”

Leave a Reply

Gravatar